loader
Hakkımızda

HAKTANIR & CAN Hukuk ve Danışmanlık, Av. Bahadır Haktanır ve Av. Melissa İlay Can tarafından kurulmuş olup 2022 tarihinden beri başta Antalya’da olmak üzere Türkiye’de birçok şehirde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren, kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek kişilere ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarak sağladığı kaliteli hizmetle hızlı bir gelişim kaydetmiştir

İletişim

Hukuki sorunlarınız ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. İletişim

Team

Ceza Hukuku

Ceza Soruşturması

Ceza soruşturması sürecinde müvekkillerimizi bilgilendiriyor, haklarını savunmaları konusunda yönlendiriyoruz. Soruşturma aşamasında delillerin toplanması, ifade hazırlıkları ve soruşturma dosyasının incelenmesi gibi konularda profesyonel destek sunuyoruz.

Ceza Kovuşturması

Ceza kovuşturması sürecinde müvekkillerimizi mahkemelerde etkili bir şekilde temsil ediyoruz. Savunma stratejileri geliştiriyor, delilleri değerlendiriyor ve müvekkillerimizin haklarını en iyi şekilde koruyoruz. Adil bir yargı süreci geçirmeleri için gereken her türlü adımı atıyoruz.

Ceza Davalarında Savunma

Ceza davalarında etkili bir savunma için profesyonel hizmet sunuyoruz. Müvekkillerimizin savunma stratejilerini oluşturuyor, mahkemelerde temsil ediyor ve haklarını korumak için mücadele ediyoruz. Hukuki süreç boyunca müvekkillerimize destek oluyor ve en iyi sonucu elde etmelerine yardımcı oluyoruz.