loader
Hakkımızda

HAKTANIR & CAN Hukuk ve Danışmanlık, Av. Bahadır Haktanır ve Av. Melissa İlay Can tarafından kurulmuş olup 2022 tarihinden beri başta Antalya’da olmak üzere Türkiye’de birçok şehirde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren, kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek kişilere ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarak sağladığı kaliteli hizmetle hızlı bir gelişim kaydetmiştir

İletişim

Hukuki sorunlarınız ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. İletişim

Team

Gayrimenkul Hukuku

Tapu İşlemleri

Gayrimenkul hukuku kapsamında tapu işlemleri konusunda müvekkillerimize danışmanlık sağlıyoruz. Tapu devirleri, ipotek tesisleri ve diğer tapu işlemleri için destek sunuyoruz.

Kira Sözleşmeleri

Kira sözleşmeleri konusunda müvekkillerimize rehberlik ediyoruz. Kira sözleşmelerinin hazırlanması, yorumlanması ve uyuşmazlıkların çözümü konusunda destek sağlıyoruz.

Tapu İptali ve Tescil Davaları

Tapu iptali ve tescil davaları süreçlerinde müvekkillerimizi temsil ediyoruz. Tapu kayıtlarının düzeltilmesi veya değiştirilmesi amacıyla hukuki süreçleri yürütüyoruz.

Kamulaştırma Süreçleri

Kamulaştırma süreçleri konusunda müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti sağlıyoruz. Kamulaştırma süreçlerinde haklarını korumak için gereken adımları atıyoruz.