loader
Hakkımızda

HAKTANIR & CAN Hukuk ve Danışmanlık, Av. Bahadır Haktanır ve Av. Melissa İlay Can tarafından kurulmuş olup 2022 tarihinden beri başta Antalya’da olmak üzere Türkiye’de birçok şehirde faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren, kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek kişilere ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarak sağladığı kaliteli hizmetle hızlı bir gelişim kaydetmiştir

İletişim

Hukuki sorunlarınız ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. İletişim

Team

Şirketler Hukuku Danışmanlığı ve Hukuki Destek

Şirketler hukuku konularında uzman danışmanlık ve hukuki destek sağlıyoruz. Şirket kuruluşları, genel kurullar, şirket birleşme ve devralmaları gibi şirketler hukuku konularında danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunuyoruz.

Şirket Kuruluşları

Şirket kuruluşları, ticari işletmelerin hukuki olarak kurulması ve işletme faaliyetlerine başlaması sürecidir. Müvekkillerimizin şirket kuruluşlarına ilişkin hukuki süreçlerini yönetir ve gereken adımları atmalarına yardımcı oluruz.

Genel Kurullar

Genel kurullar, şirketlerin ortaklarının veya hissedarlarının düzenli olarak toplandığı ve kararlar aldığı organlardır. Müvekkillerimizin genel kurullarını organize etmelerine ve karar alma süreçlerinde destek sağlarız.

Şirket Birleşme ve Devralmaları

Şirket birleşme ve devralmaları, iki veya daha fazla şirketin bir araya gelerek veya bir şirketin diğerini satın alması süreçleridir. Bu kompleks işlemlerde müvekkillerimize hukuki danışmanlık ve destek sağlarız.